Profesorii Zonei Onești

By: Petru Sebastian Tamaș

În anul școlar 2017-2018, profesorii și părinții profesori care activează în Zona Onești (în școli și licee din zona orașelor Onești, Tg. Ocna, Dărmănești, Comănești, Moinești și zonele rurale aferente) sunt:

Nr. Crt.

Nume şi prenume

Localitatea

Şcoala

1. APOSTU VIOLETA Oneşti

Liceul Teologic

„Fericitul Ieremia”

2. BUTACU SILVESTRU Comuna Sănduleni Școala Gimnazială Sănduleni
3. PR. COSMIN DANIEL CONSTANTIN Onești

Liceul Teologic

„Fericitul Ieremia”

4. FARCAȘ PETRU Comuna Palanca Şcoala Gimnazială Palanca
Comuna Brusturoasa Școala Gimnazială Brusturoasa
5. PR. GOȘMAN ALBERT Onești

Liceul Teologic

„Fericitul Ieremia”

6.

HĂLĂUCESCU

SILVIA

Comuna Berzunţi Şcoala Gimnazială Berzunţi
7. MITITELU DANIELA Slănic Moldova Şcoala Gimnazială Nr. 1 Slănic-Moldova
Colegiul Național „C. Negri” Tg. Ocna (clasele IX-X)
Școala Gimnazială Nr. 2 Tg. Ocna
8. OLARU SIMONA Onești Liceul Tehnologic Onești
9. PĂVĂLUȚĂ MARIANA Comuna Căiuți Școala Gimnazială Căiuți (structura Pralea)
10. RĂDUCU MARINELA Onești Colegiul Tehnic „Petru Poni”
Colegiul Tehnic „Ghe. Asachi”
Școala Gimnazială Nr. 1
Şcoala Gimnazială „Ghiţă Mocanu
11. SCHEEL ANCUȚA Moinești Școala Gimnazială „Ș. Luchian”
Școala Gimnazială „G. Enescu”
Școala Gimnazială „Șt. cel Mare” Zemeș
Școala Gimnazială „Tristan Tzara” Zemeș
Liceul Teoretic „Spiru Haret”
Colegiul Tehnic „Grigore Cobălcescu”
12. SCRIPCARU CRISTIAN Oneşti Şcoala Gimnazială „Sfântul Voievod Ştefan cel Mare” Onești
Colegiul Naţional „G. Moisil” Onești
Colegiul Sportiv „N. Comaneci” Onești
13. SCRIPCARU MONICA Oneşti

Liceul Teologic

„Fericitul Ieremia”

14. SOCACIU MARILENA Comuna Tg. Trotuş Şcoala Gimnazială Tg. Trotuş şi structura – Şcoala Gimnazială Tuta

 

14.

 

STRATULAT SABINA Comăneşti Colegiul Tehnic „D.Ghika” Comănești
Şcoala Gimnazială „Ciprian Porumbescu” (Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 6, structură) Comănești
Scoala cu clasele I-VIII „Liviu Rebreanu” Comănești
Frumoasa Școala Gimnazială Frumoasa
Dărmănești Şcoala Gimnazială Nr. 2, Dărmănești

 

 

15.

SUDITU MARIANA Oneşti Şcoala Gimnazială „George Călinescu”
Colegiul Naţional „D. Cantemir”
Şcoala Gimnazială „E. Racoviţă”
Tg. Ocna Şcoala Gimnazială Nr. 1 Tg Ocna
16.

 

VACARU  TATIANA

Comuna Oituz Şcoala Gimnazială Nr. 1

Şcoala Gimnazială Nr. 2

Şcoala Gimnazială Ferăstrău

(structură a Şcolii Gimnaziale Nr. 2)

17. VIZITIU ANA OANA Dărmăneşti Şcoala Gimnaziala Nr. 3
Liceul Tehnologic Dărmănești
Şcoala Gimnaziala Nr. 2
18. TUDOR ANA Comuna Pîrgăreşti Şcoala Gimnazială „Vasile Ghe. Radu” Satu Nou
Tg. Ocna Colegiul Național „C. Negri” Tg. Ocna (clasele XI-XII)
19. MARTIN MĂDĂLINA Comuna Dofteana (Școala Gimnazială Hăghiac și structura Școala Ștefan Vodă)
20. LĂZĂRESCU MIHAI Comuna Dofteana Școala Gimnazială „Scarlat Longhin” Dofteana
21. PR. MARCELIN CHELARU Com. Ștefan cel Mare Școala Gimnazială Gura Văii

Școala Gimnazială Negoiești

(Școala Capăta)

22. PR. ALOIS HÎRJA Com. Strugari Școala Gimnazială Strugari
Struct. Școala Pietricica

Expert școlar, prof. Cristian Scripcaru

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

11 + ten =

Informații Contact

Oficiul pentru Pastorația Școlară și Predarea Religiei în Școli se dorește a fi un instrument în favoare elevilor, profesorilor și tuturor acelora interesați de bunul mers al școlii.

Strada Mihail Sturdza, Nr. 25, Bloc 25,

0753 667 107 sau 0765 442 583

tamasps@yahoo.com

Derulare Sus